środa, 5 lutego 2014

"Muzyka w Obrazie" czyli połączenie przyrody z kulturą

(fot. Ewa Rubczewska)


Wernisaż tych prac odbędzie się 7 lutego 2014 roku o godz. 18.00 w Galerii Parkowa w Centrum. Wstęp na wernisaż jest wolny.

I Olsztyńskie Koncerty „Muzyka w Obrazie”: Do wybranego zestawu zdjęć komponują: Robert Kanaan (Gdańsk), Adam „Mr Smok” Bórkowski (Poznań), Elżbieta i Andrzej „Andymian” Mierzyńscy (Olsztyn).

1. Robert Kanaan przygotuje koncert do zestawu zdjęć Marka Jankowskiego (Lubomino), Michała Pieściuka (Olsztyn) i Ewy Rubczewskiej (Olsztyn).

2. Adam „Mr Smok” Bórkowski muzycznie oprawi zdjęcia Bożeny Kraczkowskiej (Olsztyn), Henryka Ciruta (Olsztyn) i Andrzeja Grabowskiego (Bisztynek).

3. Elżbieta i Andrzej „Andymian” Mierzyńscy zaprezentują kompozycje muzyczne do zdjęć Jacka Kowalskiego (Różnowo), Michała Buszkiewicza (Bisztynek) i Anny Wojszel (Wipsowo).

Premiera pokazu muzyczno-fotograficznego odbędzie się 7 lutego (piątek) 2014 roku. Godz. 18.00 - wernisaż wyróżnionych fotografii I Olsztyńskiego Przeglądu Fotografii. Godz. 19.00 - koncert I Olsztyńskich Koncertów „Muzyka w Obrazie” (muzyka z pokazem zdjęć). Wstęp na wydarzenie jest wolny.
(fot. Ewa Rubczewska)

(fot. Michał Buszkiewicz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz